Den-mark

Deniz Markalama

Tarih kodlama, lazer markalama ve etiketleme ihtiyaçlarınıza özel profesyonel çözümler üretmekte olan Deniz Markalama A.Ş. Türkiye’de 29 yılı aşkın süredir satış ve satış sonrası teknik servis hizmeti vermektedir.

Deniz Markalama, kodlama ve markalama yapılacak ürün veya malzeme ile ilgili doğru ürün tercihi için yapılan keşif, numune baskı çalışmaları gibi ön çalışmalar, üretim hattında kodlama ve markalama ekipmanlarının doğru konfigürasyonu için sunulan servis hizmetlerine dek tüm süreci birlikte yönetebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

Endüstriyel inkjet kodlama cihazları, otomatik etiketleme sistemleri, lazer markalama ürünlerinin ve sarf malzemelerinin tedarik edilmesinin yanı sıra, alanında uzman ekipleri ile satışını yapmakta olduğu ürünlerin teknik servis ve bakım hizmetlerini de sunmaktadır.

Ürün ve Hizmet Gamı

  • Sürekli püskürtmeli (CIJ) inkjet kodlama bilinen diğer adıyla tarih kodlama makineleri ve CO₂ lazer markalama sistemlerinde yenilikçi, güvenilir ürün yelpazesiyle Japon menşeili HITACHI kodlama ve markalama cihazları
  • Kompakt ve termal inkjet yazıcılar kategorisinde yüksek performanslı Fransız menşeili ZenJet termal yazıcılar
  • Otomatik etiketleme sistemleri ve fiber lazer markalamada sektörün öncü isimlerinden Alman cab ürün etiketleme ve lazer markalama sistemleri
  • Endüstriyel kodlama, markalama ve etiketleme sistemleri için ihtiyaç duyulan sarf malzemeler

Ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri “2019/54722” no ile tescillenen “Den-Mark” marka patentine sahip Deniz Markalama bünyesinde sunulmaktadır.