Den-mark

Hitachi Industrial Equipment Marking Solutions Inc, (HIMS) 2015 yılında IMS-Partners’ın satın alınması ve 2018’de LA Supply Co. (dba Label House) ile birleşmesi ile oluşturulmuştur. Markalama, kodlama, yapıştırma ve etiketleme endüstrilerinde 170 yılı aşan uzmanlığımızla, üretim hatları yatırımınızın en hızlı ve verimli şekilde geri dönüşünü alabileceğiniz yüksek kalite ürünleri, hesaplı fiyat politikamız ve yerel servis desteği ile birlikte sunmaktayız.

Üretim hattınızı en son mürekkep püskürtmeli yazıcılar, lazer markalama ekipmanı, DOD, koli kodlama yazıcıları, bant mühürleyiciler, sıcak eriyik ekipman veya yüksek hızlı etiketleyiciler ile geliştirebilir veya yaratıcı bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiş basınca duyarlı etiketlerle, marka imajınızı geliştirebilirsiniz. Bu seçenekler arasından hangilerini kullanmanız gerekip gerekmediğini, profesyonel satış danışmanlarımız ile birlikte yatırımınız için en yüksek getiriyi sağlayan çözümü bulmak için birlikte değerlendirebilirsiniz.

HIMS, bu ekipmanı, fabrikada eğitilmiş yerel servis teknisyenleri ve yapıştırıcılardan, mürekkeplerden,  sıvılardan, etiketlerden ve şeritlerden oluşan mükemmel bir sarf malzeme hattı ile destekler

Kortho coding & marking

Kortho, 1958’den beri Hollanda’da üretilmektedir.

1926 yılında kurulan Kortho, 1958 yılından beri Hollanda’da kodlama ve markalama ekipmanları geliştirmekte ve üretmektedir.
Uzun geçmişi sayesinde kodlama sektörünün başlangıcından itibaren geçirdiği evrime tanıklık eden Kortho için her zaman kalite, yenilik ve mükemmel hizmet en yüksek öncelik olmuştur. Bugün hala Hollanda’daki merkezin yanı sıra Almanya ve Fransa’daki iştirakleriyle %100 Hollandalı bir aile şirketidir.

Deniz Markalama A.Ş. Kortho’nun Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olup tüm Türkiye’de her sektöre özel çözümler sunmaktadır.

Yazılım, sorunsuz entegrasyon ve özel sorun çözme yeteneklerimiz yarım yüzyılı aşkın deneyime sahip bir üretici olan Kortho ile birleştiğinde “sadece” ekipman tedarik etmenin ötesinde hem donanım hem de yazılımı her türlü özel kodlama ve markalama ihtiyacını karşılayacak şekilde yapılandırır.

  • 1975 Yılında kurulmuştur.
  • 2019 yılında 90 Milyon € grup cirosu elde etmiştir.
  • Otomatik ve yüksek hassasiyetli etiketleme ürünlerinde endüstri lideri.
  • Avrupa’nın en büyük etiket baskı sistemleri üreticisidir.
  • Bir aile şirketi olarak, müşteri odaklı ve hesaplı fiyatlarla sürdürülebilirliğe odaklıdır.

cab 40 yılı aşkın süredir ürün markalama için etiket baskı sistemleri ve taleplere yönelik ihtiyaçları karşılayabilmek için çeşitli aksesuarlar geliştirmektedir. Güncel ürün yelpazesinde etiket yazıcıları, baskı ve uygulama sistemleri, etiket dağıtıcıları ve lazer markalama sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca mükemmel baskı kalitesi için etiketler ve termal transfer şeritleri de sunulmaktadır. Tüm bileşenlerin yanı sıra laboratuvar, test ve üretim araçları da çözümler arasında yer almaktadır.

cab dünya çapında 820 distribütörü ile Almanya’dan Afrika’ya dek küresel bir şirkettir. Bu yaygın ağ sayesinde tüm dünyada yüksek bulunabilirlikle cihaz, yedek parça ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Tutarlı bilgi birikimi, yüksek düzeyde dikey entegrasyon

Cab marka cihazlarda kullanılan tüm mekanik ve plastik parçalar, Erfurt yakınlarındaki Sömmerda tesisinde üretilmektedir. Makine ve montaj hatlarında her zaman en güncel teknolojiler kullanılmaktadır. Kullanılan gelişmiş üretim teknikleri, en karmaşık markalama sistemlerini bile en ekonomik şekilde üretmeye olanak tanımaktadır.

Zenjet Coding, WCS Group bünyesinde yer alan bir markadır. WCS Group, önde gelen markalama ve kodlama şirketlerinin, eski yöneticileri tarafından kurulmuştur. 3 kurucu, tüm markalama ve kodlama teknolojilerinin kullanıldığı markalama ve kodlama pazarında yaklaşık 100 yıllık deneyime sahiptir.

WCS kurucuları, TIJ teknolojisi ile 40 yıllık çalışma deneyimini bir araya getirmektedir. Hem mürekkep hem de donanım için HP® ortağı olarak çalışmaktadırlar. Merkezi Fransa’da bulunan Zenjet kodlama, birçok ülkede yan kuruluşlar ve distribütörleri aracılığı ile temsil edilmektedir.

Tüm Zenjet ürünleri Almanya’da üretilmekte ve yine Almanya’da bulunan lojistik merkezi tarafından tüm dağıtım ve teslimat operasyonları yürütülmektedir.

Farklı Yüzeyler İçin TIJ Mürekkepleri

Zenjet kodlama, cam, çelik, kalay, alüminyum ABS, akrilik, BOPP, HDPE, LDPE, polietilen, polistiren, PP, PVC, PP, PET Naylon gibi endüstride kullanılan çoğu substratı kodlamak için geniş bir mürekkep yelpazesi geliştirmiştir.

Otomatik kartuş algılama ile baskı kalitesini optimize edin

Bu otomatik kartuş algılama, iç içe baskı kalitesini her zaman garantilemek için, uygun mürekkep sürücüsünün otomatik olarak yüklenmesini sağlar. Bu sistem, her zaman doğru mürekkep tüketimini sağlamaya ve mürekkep seviyesi doğruluğunu garanti etmeye izin verir.

Kartuş geri dönüşüm programı

Zenjet kodlama veya temsilcilerinden bazıları, boş kartuşları kurtarmak ve geri dönüştürmek için bir kartuş geri dönüşüm programı uygulamaya koymuştur.